Breaking News

Имам 53 години и живеам во Германија скоро 30 години..

Јас имам 53 години и живеам во Германија скоро 30 години… Денес бев со мојот сопруг во Лидл овде во Улм и касата беше многу преполна бидејќи работеше само една каса.Сите застанавме и чекавме нормално, се додека едно момче згазна на една од затворените каси и не почна да му …

Read More »

Домашен сок, кој е „бомба“ за имунитетот: Пијте го секое утро и нема да мора да земате додатоци на витамин и железо!

Доколку сакате да го зајакнете имунитетот на природен начин, овој сок е одлично решение бидејќи содржи голема доза на здрави состојки како витамин Ц. Направете домашен сок од само пет состојки и нема да мора да купувате тоа што има адитиви и шеќер!Потребни ви се цвекло, зелени јаболка, моркови, лимон …

Read More »

Recent Comments

No comments to show.