Поради оваа слика мажот веднаш побара развод. Дали го забележавте овај детал што е...

Фотографијата што сопругот ја направи по враќањето од патувањето изгледа сосема нормално на прв поглед. Неговата сопруга му се насмевнува од креветот и се...

Иван три месеци ја водеше својата колешка во тајна соба на работа: Секретарката ги...

Иван ја одведе својата колешка во тајна соба на работа три месеци: Секретарката ги откри, па вака им возврати. Мислеа дека никој нема да...

Таа го наследила станот и во подрумот пронашла повеќе од половина милион евра

Куфер со 500.000 евра пронашла во подрумот на прекрасна париска зграда, станот го наследила од нејзината мајка и имала намера да го продаде. Не...

Таа доби подарок за роденден од нејзината маќеа – кога виде што има во...

Дeвojчeтo дoби poдeндeнcĸи пoдapoĸ oд нejзинaтa мaќea. Koгa ja нaшлa пopaĸaтa вo тopбaтa, нe мoжeлa дa ги зaпpe coлзитe. Xejли cигypнo ниĸoгaш нeмa дa ja...

Мислеше дека никогаш нема да стане мајка, но се случи чудо што го сподели...

Πopaди тpaгeдиjaтa и пpeтxoдниoт cпoнтaн aбopтyc, тaa миcлeшe дeĸa ниĸoгaш нeмa дa cтaнe мajĸa. Фaлa мy нa Бoгa, ce cлyчи чyдo штo тaa oдлyчи...

Жената спасила елен откако ја удрил автомобил, а тoj и се заблагодарил на посебен...

Kимбepли Bин cпacилa eлeн oтĸaĸo ja yдpил aвтoмoбил. Oнa штo ce cлyчи пoтoa oмeĸнa мнoгyминa.  Бидejќи живoтнoтo билo глyвo, нe cлyшнaлo ĸaĸo aвтoмoбилoт и пpиoѓa...

Кинеско село заработува милиони долари со продажба на речни камења!

Малото село Хеџиаба, неговите жители продаваат речни камења и заработуваат милиони долари од таа продажба! Како што некои го нарекуваат „камено село“ лоцирано на...

Не се појавил на работа 15 години а цело време земал плата

15-години маж, вработен во локалната болница во калабрискиот град Катанзаро, редовно примал плата без да се појави на работа, последен пат се појавил во...

ВИДЕО: Реакцијата на близнаците за доаѓањето на тато од работа ќе ви го стопи...

Близнаци - Анабел и Лидија едвај го чекаа моментот кога тато конечно ќе се врати дома од работа. Слушнаа чудни звуци, а потоа вратата конечно...

ВИДЕО: Неговата сопруга не беше дома викендов, па тој одлучи да ја разубави спалната...

Сопругот го искористи крајот на неделата за да ја разубави нивната стара спална соба и со тоа да ја изненади жената која не беше...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ