ДОЗНАЈТЕ ЛЕСНО КОЈ ВИ ЅВОНИ СО НЕПОЗНАТ БРОЈ!

Фејсбук веројатно знае многу за вас, како и за мистериозните лица кои ви ѕвонат. Затоа компанијата претстави нова апликација која би требало да го...

Кога сопругот ме измами посакав да умрам, а потоа баба ми го даде најдобриот...

Се и кажав на мојата баба, а таа ме однесе во кујната. Наполни три сада со вода, која брзо се стопли, а потоа во...

На 99 години побарал развод: Биле во брак 7 децении, а потоа го дознал...

Претседателот и основач на Италијанската академија за брачни адвокати, Гиан Еторе Гасани, навел неколку причини и разни случаи на развод.Тој посочи дека луѓето обично...

Мажот што гледа други жени, не изневерува

Колумнистката и сексолог Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за Daily Mail раскажува дека кога...

Видео кое им ги стопи срцата на сите

Возбудата ја исполни болничката соба, а кога го виде бебето во прегратките на мајка си, девојчето не можеше да ги задржи солзите. Моментот кога малото...

Се омажила за богаташ и сите мислеле дека го искористува – Еве што направила...

Маркел Амфукс целиот живот го ивеел едноставно , не трошел многу пари на храна, а во домот немал ни вода,па сето тоа му овозможилода...

Супер бабичка од Сибир: Живее сама и сe лизга подобро од многу помлади (ВИДЕО)

Љубов научила да лизга кога имала седум години и постарите денови ги минува лизгајќи за да помине преку едно од најдлабоките езера на светот-...

ПОТЕГ КОЈ ЌЕ ВЕ РАСПЛАЧЕ: Ја дала матката на сестра и за да може...

Сестринската љубов е бесконечна. Приказната за еднојајчените близначки од кои едната е родена со матка, а другата без неа, е неверојатна и привлекува солзи...

СО БЕЗБОЛ ТОПЧЕ ШТО ГО ФАТИЛ ПРЕД 84 ГОД ЌЕ ГО ПЛАТИ СТУДИРАЊЕТО НА...

Пред 84 години, во далечната 1928 година, Њујорк Јенкис, во финалето на светскиот куп ги победиле Сент Луис Кардиналс со 9-3. Лу Герид во...

(ВИДЕО)Го оставила бебето само во кадата, а кога се вратила имала што да види

Една мајка која го капела своето дете само за момент отишла пред камерата. Кога се вратила во бањата, ја видела следната сцена. Нејзиното бебе пливаше...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ