(ВИДЕО)Маж сакал да ја изненади сопругата со тетоважа по повод годишнината од бракот, но се тргнало наопаку

Маж сакал да ја изненади сопругата со тетоважа по повод годишнината од бракот, но напишал погрешни римски бројки.

Ешли Карлевато го споделила видеото на својот профил на TikTok, а е прегледано повеќе од 2,4 милиони пати, пишува британски Мирор.

И двајцата решиле да се тетовираат. Ешли ги истетовирала неговите иницијали на прстот, а тој решил да го истетовира датумот на нивната венчавка. Тој требало да ги истетовира броевите „1.1.19“, но го истетовирал „11.919“.

@murphyandmay I knew I should have googled it for him 😭 #murphyandmay #tattoofail #husbandfail #fyp #foryoupage #husbandsoftiktok #husbandcheck #firstanniversary ♬ Better – Khalid