(ВИДЕО)Станал светски хит, откако на сопругата и купил „ гoл костум“- сите се смеат

Корисникот на ТикТок не може да престане да се смее кога ја видел својата сопруга во „влакнест костим за капење“ што и го купил.

Џесика Меклендон ја прифатила шегата на нејзиниот сопруг Џош и му покажала како изгледа во костим за капење што тој и го купил од револт. Клипот стана хит на ТикТок, каде собра повеќе од 11.000 лајкови за неколку часа.

Џесика не само што ја прифатила шегата, туку му рече на сопругот дека ќе оди на езеро во тој костум, но тој се спротивстави. „Ме боли стомакот од смеење …“, е една од реакциите. „Смешна, а таа е убава“, е друг од коментарите.

@flatlanders

Reply to @user274313826 shed called my bluff! ##swimsuitcheck ##summer ##fun ##failarmy2020 ##hairy ##AirPodsJUMP ##swimsuit ##comedy ##funnyvideos

♬ Banana (feat. Shaggy) [DJ FLe – Minisiren Remix] – Conkarah