ВИДЕО: Не можеше да поверува што снима: Типот го остави кучето,и се обидуваше да се врати во автомобилот

Човек од Калифорнија снимил сцена која ги скрши срцата на многу љубители на животни на социјалните мрежи, но и налути многумина, објави порталот „Индекс.хр“.

„Тоа е заебано… овој човек го остава своето куче овде“, вели човекот од Бејкерсфилд, Калифорнија кој го снимил видеото на 2/6, кое се појави на Viral Hog, а потоа стана вирално на социјалните мрежи.

„Толку е тажно“, „одвратно човечко суштество“, „вака знаете дека општеството е повознемирено од кога било“, се само дел од коментарите на разочараните корисници на социјалните мрежи, од кои многумина забележале колку им било тешко.

да го погледнете видеото од кучето кое очајно се обидува да се врати во автомобилот.

Leave a Reply

Your email address will not be published.