ВИДЕО: Самохрана мајка го освежи својот изглед во ТВ емисија, нејзината ќерка се шокираше од промената

Натали има 56 години и самохрана мајка. Има 3 деца, а 27 години работи како пожарникар, објави порталот „Магазин.ба“.

Таа не е во сериозна врска 20 години, а во последните 10 години не излегувала ни на состаноци.

Две деца веќе завршиле училиште и повеќе не живеат со својата мајка, па Натали чувствува дека конечно има време малку да се посвети на романтичните врски.

Сепак, почувствувала дека треба малку да го освежи својот изглед, па решила да гостува во шоуто на Рејчел Реј, каде поминала низ неверојатна промена.

Погледнете како изгледаше откако беше поправен: