Го оставила дечкото сам дома, па доживеала ШОК: Сцената што ја нашла ja оставила без збор (ВИДЕО)

По она што се случи кога се врати, сосема е сигурно дека Кејти Кун, корисничка на социјалната платформа Тик Ток, никогаш повеќе нема да го остави своето момче сам дома.

Дечко ми го оставив сам во куќата една недела додека бев болна, а кога се вратив имав што да најдам – ​​куп неизмиени садови и црви во кујната, се пожалила девојката на видеото.

Во видеото, кое собра преку 3 милиони прегледи и набрзо стана вирално, девојката сними кујна која беше во целосен хаос или како што некои велат „како бомба“.

Куп валкани садови, остатоци од храна, а потоа зумирала на еден дел од кујната и напишала „ова не е со“, тоа биле црвите што се населиле во нејзиниот дом за време на нејзиното отсуство.

@hippieklipz Weaponized incompetence. #fyp #foryou #HippieKlipz #WeaponizedIncompetence #MentalAbuse #FedUp #mess #whytho #unacceptable ♬ STUPID (feat. Yung Baby Tate) – Ashnikko