Деверот и подари автомобил, а нејзината реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

На ТИКТОК се појави видео од прославата, не е јасно дали е свадба или годишнина од брак, но главен актер е снаата. На видеото се гледа како тој и дава плик и клучеви од автомобилот, а овој негов гест предизвика општ ентузијазам кај присутните гости.

Леле, ама изненадување, леле леле“, се слушаше во позадина, но и коментарот дека никој нема подобар девер. Некои дури му рекле дека може да се „цеди“ за полн резервоар бензин, на што тој одговорил дека турил за 2.000 динари и тоа е доволно од него, пишува Mondo.rs.

„Секој дел, човече, ова ретко се гледа, Господ да те благослови“, коментираат корисниците на TikTok на ова видео и го пофалија деверот.

И додека тој ги собра сите комплименти за мене, снаата или невестата (секако, жената на брат му), таа практично немаше никаква реакција на скапоцениот подарок.
Нејзината реакција налути некои корисници на социјалните мрежи.

Види и самиот:

@autoprevoznik

@_mm_2105 #foryou #fyp #poklon

♬ original sound – Milan Jankovic