Дизниленд не е веќе забавен – Вака го фатила својот сопруг како ја изневерува со најблиската личност(ФОТО)

За Натали, која сега е самохрана мајка на две деца, забавниот парк од бајките на Дизни повеќе нема да се поврзува со безгрижна забава. Благодарение на фотографијата жената открила дека сопругот ја изневерува со дадилка. Отидовме во Дизниленд во Орландо и зедовме дадилка со нас да ни помогне околу децата… Не со мојот сопруг – напишала 33-годишната Натали сведочејќи за предавството на нејзиниот сопруг на TikTok.

„Ги погледнав фотографиите и наидов на неколку кои беа малку премногу“, додаде таа. Во видеото објавено на социјалните мрежи, кое имало над 1,4 милиони прегледи, изневерената жена покажала фотографија од нејзиниот поранешен сопруг и дадилка. Двојката се гушка додека се вози на тобоганот Splash Mountain додека Натали и нејзината ќерка седат пред нив.

Натали ги крие лицата на својот поранешен сопруг и дадилка за да го заштити нивниот идентитет. Меѓутоа, на следното видео, таа објасни дека поранешната дадилка се вселила во нејзиниот семеен дом, пријавила во полиција и дека неодамна добила бебе. Натали тврди дека нејзиниот сопруг редовно и праќа навредливи пораки и и забранува да доаѓа во нејзината стара куќа за да си ги земе децата или какви било лични работи.

Ме пријави во полиција бидејќи кога дознав за нивната афера полудев. Бев целосно изгубена – изјавила Натали. Ми се јави полицијата и ми рече: „Таа рече дека и се јавила на д ** м и ја повикала по име“. И реков: „Да! Успеав. Нема да негирам затоа што е срање.

За среќа, Натали тврди дека конечно ја убедила дадилката да се откаже од обвинението. И признава дека би сакала сопругот и дадилката порано да ја признаат својата афера, а не толку долго да ја кријат од неа.