ДО 24 ГОДИНИ ВЕЌЕ ИМАЛА 3 ДЕЦА: Во брак е 3 години, а нејзиното признание ќе ве остави без здив(ВИДЕО)

Мајка на седум деца детално го опишува својот живот на TikTok, каде откри дека имала само 17 години кога за прв пат забременила. Првпат забременила на само 17 години, а сега има пет биолошки деца и две посвоени.

Една млада девојка открила дека на 24 години била мажена три пати и имала четири деца, меѓу кои и близнаци. Сега 28-годишната Џес, која на TikTok е позната како JessFam, е среќна во својот трет брак, а нејзиното семејство се зголеми за три нови членови, според The ​​Sun.

Мајката на седум деца детално го опишува својот живот на TikTok, каде открила дека имала само 17 години кога за прв пат забременила. Таа се породила на 18 години пред повторно да забремени една година подоцна, а на 21 година била мајка на четири деца по раѓањето на близнаците.

„Се омажив за мојот прв сопруг на 19 години, но тој ме изневеруваше кога бев бремена. Се помиривме кога се родија нашите близнаци. Повторно се омажив за него на 21 година “, објасни таа. Но, додека била бремена со нивното четврто дете, таа тврди дека тој заминал, што резултирало со тоа што таа била самохрана мајка со четири деца. „Откако бев самохрана мајка со четири деца, го запознав мојот сопруг.

Во брак сме шест години и заедно имаме седум деца“, изјави Џес. Џес има пет биолошки деца, а нејзиниот сегашен сопруг има две од претходниот брак, со што бројот на деца се зголеми на седум. Кога Џес имала 23 години, таа била мајка на шест деца, пред да добие ќерка со сопругот. Џес има 1,4 милиони следбеници на TikTok, а многу од нејзините видеа собираат милиони прегледи. Таа има база на обожаватели што се прилагодува на нејзиниот бурен живот како зафатена мајка која често им дава увид во нејзиното семејство.

@jesssfamofficial Answer to @faithhh309 The story of my 3 marriages #myjourney ♬ Classic – MKTO