Еј луѓе, ви испадна прасето од колата (ВИДЕО)

Кој го смисли ова?!

Кратките форми на снимки и мноштвото филтри и ефекти го направија TikTok една од најпопуларните социјални мрежи.

Денеска ги скролавме снимките и од сите вирални и препорачани, избравме еден стрип за вас (љубителите на животни ќе ни простат).

Мажот возел свиња во багажникот на автомобил, а веќе следниот момент дошло до неочекуван развој на ситуацијата.

Погледнете го видеото!

@emerod

Señor su puerquito 😭😭

♬ sonido original – Sr. Lucifer