Жена побара стурчна помош на интернет за својот сопруг кој е програмер – Што би и одговориле?

Жената побарала стручна помош од сите програмери на социјалната мрежа

Имено, нејзиниот сопруг ја работи споменатата работа, а поради тоа што го направил сопругата тргнала во потрага по знаење.

Би ги замолил сите програмери или ИТ техничари да ме исконтактираат, бидејќи мојот сопруг синоќа во 22 часот отиде да програмира уред, знаете, бидејќи е програмер и вреден човек, работи ноќе, а потоа дошол дома околу три сабајле, па само ме интересира што мислите, каков уред е овој што го програмирал до три часот наутро – прашала жената во своето видео.

Видеото брзо стана вирално, а коментарите беа урнебесни. Што би ѝ кажале?

@dajana_fourmom No comment …. 🤔#fyp #foryoupage #foryou ♬ original sound – Dajana_foursmom