Зела обична картонска кутија и направила генијална работа за во бањата

Дали сте љубители на модерни и рустични работи кои ќе ви го разубават домот? Тогаш оваа идеја е вистинската работа за вас.

Потребна ви е обична картонска кутија, јаже, лепак, ножици и платнена кеса.

За неколку минути можете да направите прекрасна декорација за бања, а еве како функционира!

Погледнете го видеото