Знаела дека вереникот ја лажи па одлучила да го следи – Тоа што го направила кога го фатила многу ги насмеја и воодушеви сите

Разочарувањето не завршува секогаш со кавга и плачење Во одреден момент, секоја девојка се сомнева дали нејзиниот маж и е неверен. Во некои случаи, измамата за која станува збор не се покажува како конкретна, но сигурно е дека сомнежот на некој начин е оправдан. Девојката на Миси Петерсон сподели со своите пријатели на TikTok приказна за тоа како му се одмаздила на своето поранешно момче.

Насетила дека момчето ја лаже и нешто крие од неа, имено често лажело каде се наоѓа, па решила да му стави уред за следење во автомобилот. Тој пат му ставив уред за следење во автомобилот и дознав дека отишол во стриптиз клуб. Отидов таму и им кажав на девојките за мојата ситуација, тие ми помогнаа да се организирам и веднаш бев на ред за да излезам на сцената.

Сакате да видите шоу? Ќе ти го покажам проклето шоу. Барем нешто заработив – објасни Миси. Таа била на сцената под маската на нејзиниот вереник, а тој цело време делел пари и се обидувал барем малку да ја допре, но не успеал. На крајот од програмата таа го соблече костимот и само му се насмевна, а тој за малку ќе се онесвестеше.

Таа го остави таа вечер. Видеото на Нен ги шокираше следбениците и собра над 4 милиони прегледи. Има 534.000 лајкови, 3.690 коментари и 11.000 споделувања.

„Ова е најсмешното нешто што сум го слушнал во последно време“, рече еден човек во коментарите. Луѓето биле воодушевени и зачудени како таа во тој момент успеала сето тоа да си го поврзе во главата и да постапи на тој начин.

@missypetersonofficial At least I made $$ 😂🤣. #fyp #TheAdamProject #TurboTaxAlphorn #fbiagent #exboyfriend #dontbelieveit ♬ Crazy – Patsy Cline