Интимната исповед на Хана ги шокира мрежите: Поради тоа што го правела ПРЕД БРАК, мислат дека не е нормална (ВИДЕО)

Младиот пар е задоволен од нивната одлука, но некои едноставно не им веруваат Иако можеби е малку незгодно поради публиката и нервозата, сигурно првиот брачен бакнеж е посебен за сите нови сопружници.

Сепак, една двојка рече дека бакнежот на нивната свадба бил поспецијален од повеќето – затоа што тоа бил првиот бакнеж досега! Вака кажаа Хана и Леви кои често споделуваат детали од нивниот, како што велат, среќен брачен живот на заедничкиот профил на TikTok.

Тие претходно беа во врска две и пол години, а првпат се бакнаа на нивната свадба и се согласуваат дека тоа нема да го променат и повторно ќе одлучат за истото. До бракот целосно се воздржуваа од секаков сексуален контакт, дури и со усните…

Вредеше да се чека! – коментираат тие со своето видео. Иако некои во својата исповед ја препознаа романтичната љубовна приказна, имаше и такви кои сметаа дека таквата жртва е претерана, а некои не ни веруваа.

Едноставно не ми е нормално… Без оглед на причината! – коментираше една девојка, а таа беше меѓу придружниците и оние кои го делат нивниот став за врската и бракот. И првиот бакнеж го чувам за денот на свадбата! – напишала една девојка, пренесува Мирор.

@thetharps Worth the wait. #fyp #foryoupage #husbandwife #hubbyandwife #couples #couplegoal #boundaries #christiancouple #marriage #firstkiss #weddingday #love ♬ Make You Mine – PUBLIC