Маша и медо во реалниот живот (ВИДЕО)

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледале ликовите од цртаните филмови во реалниот живот? Една Русинка штотуку со својот необичен миленик ги оживеа јунаците од популарниот цртан филм „Маша и медо“.

Имено, руската манекенка и ѕвезда на ТикТок Ала Брулетова објави видео на кое се гледа како си игра со мечка на снег, облечена во црвено. Дека дивото животно има целосна доверба во оваа сочувствителна и дружељубива девојка може да се види ако и дозволите да го нахрани со неговото омилено овошје.

Бестрашната „Маша“ не се плаши да го прегрне својот крзнен пријател, па дури и го храни од нејзината рака. Исто така, во еден момент, можете да ја видите Ала дури и како „се ракува“ со своето милениче.

Видеото предизвика реакција кај корисниците на социјалните мрежи. „Храбра Маша“, „Убаво е да ги гледам заедно“, „Маша е убава“, напишаа луѓето.