Не го видела своето момче со месеци: Тој и подготвил изненадување на кое не се надевала (ВИДЕО)

Трејси и нејзиното момче беа во долга врска, но мораа да се разделат неколку месеци. За да ја изненади својата девојка, решил да ја запроси на многу оригинален начин.

Сними краток филм за себе како „пешак“ на 500 километри само за да ја види својата сакана.

„Трејси, мило ми е што те видов. Посакувам да бев тука. Знам дека сме разделени некое време, но барем ќе се видиме наскоро. Ти направив видео кое би сакал да го погледнеш“, и рекло дечкото, за да се појави пред неа на крајот од видеото.

Тој и рекол: „Трејси, јас сум најсреќниот човек на светот поради тебе.Сакаш ли да се омажиш за мене?