ОВАА ДЕВОЈКА Е ФАТЕНА КАКО КРАДЕ: Нема да верувате кога ќе почне да се соблекува!

На Фејсбук се шири видео од наводен крадец во продавница.

Според странските медиуми, кога ја фатиле и и рекле да се соблече, носела дури осум пара фармерки, седум украдени и еден свој.

Јужноамериканските медиуми пишуваат дека жената е од Венецуела, но локацијата на нејзиното потекло не е позната. Познато е и дека видеото стана вирално во Перу. Досега е прегледан три милиони пати.

Откако ги скинала фармерките, таа ги покажала гаќичките за да докаже дека тие се последниот пар фармерки што ги облекла.