Ова е најпопуларната верверица на TikTok

Еден TikToker објави видео на кое храни верверица, а видеото досега собра повеќе од 280 милиони прегледи и 35 милиони лајкови.

Се слуша како Сквиши ја повикува верверицата и таа трча кон него штом го слушне.

„Наполни си ги образите, Сквиши“, ѝ вели тој на верверицата додека јаде.

„Прекрасно“, „О, колку слатки“, „Какви слатки мали образи“, „Ги сакам тие образи“, „Неверојатно е колку можам да се вклопам во мојата мала уста“, „Оваа верверица го живее својот живот“, „Кажи му на Сквиши Го сакам“, се само дел од коментарите.

@chipmunksoftiktok Fill the cheeks Squishy, fill the cheeks #fyp #animals #nature #cuteanimals #squishy #chipmunk ♬ original sound – Chipmunks of TikTok