Парот доживеал неверојатна трансформација на стилот од која не можеа да се препознаат кога излегоа на сцената

Сите имаме стил во кој се чувствуваме најудобно исто како и парот што ќе го запознаете подолу. Но, понекогаш нашиот секојдневен стил станува монотон и досаден, а ние сме желни за промени. Како што вели Стејси во видеото, не само што почнав да изгледам лошо на себе, туку и страшно. Истото важи и за нејзиниот вереник Брендон кој со години носи долга и запоставена брада.

Имено, овој пар се пријавил за шоуто на Рејчел Реј за да им помогне да го променат стилот, особено сега кога се свршени и кога претстојната венчавка е важен момент во нивниот живот. Досега живееле бунтовнички живот, сакале да одат на лов и риболов и соодветно се облекле.

Стејси сега мора да се навикне на голобрадото лице на Брендон и тој е импресиониран од нејзината трансформација.

Самите стилисти признаваат дека ова е еден од најдобрите шминкери што ги направиле и дека им успеало.