По седум месеци допишување договорија средба: „Се беше супер додека не го направи ОВА“ (ВИДЕО)

Цела ноќ ја чистела и чекала да заврши Тиктокерка (37) отишла на состанок со маж со кој претходно се допишувала седум месеци.

Се беше супер, тој подготви вечера, убаво разговараа, се шегуваа… Потоа прво рече дека мора да ја исчисти кујната. Тоа воопшто не и пречело, но тој поминал цели два часа чистејќи. Таа веќе спиеше на каучот, а кога се разбуди тој сè уште чистеше.

Според „The Sun“, таа цела ноќ ја чистела и чекала да заврши. Тој исто така ме замоли да не се чешлам за да не мора да ми ја собира косата, а потоа сфатив дека навистина е време да си одам дома. Предложив да се најдеме друг пат на појадок – рече таа.

Тој се согласил, пристигнале во ресторанот, а потоа направил сцена додека нарачувал храна. Имено, таа сакала екстра кромид и пиперки со помфрит, а тоа го налутило. Отишле во продавница затоа што требало да купат неколку работи, а потоа тој бесрамно побарал од касиерот да му ги плати намирниците. Таа му рекла дека не може да плати, отишле дома и повеќе не се виделе.

Ноќта ја поминавте со странец кога само од интернет знаете што сте очекувале – коментирала една личност, а други не можеле да го сокријат шокот поради неговото однесување.

@arieslips420 Nobody warned me about it I might not never again #datingstorytime #datinghorrorstory #plentyoffishmyass ♬ original sound – arieslips420