Свекрва од пеколот ја уништи венчавката на својот син: Ние ти го плативме тој фустан (ВИДЕО)

Свекрва од пеколот ја уништи венчавката на својот син: Ние ти го плативме тој фустан… Видео поставено од лани сеуште е хит на интернет поради лошата свекрва. Погледнете:

Една жена предизвика огромен бес кај корисниците на интернетот откако на Тик Ток е објавена снимка како таа ја уништува венчавката на својот син и како не сака да ги остави младоженците на мира.

Таа во неколку пати потенцира, дека токму таа го платила невестинскиот фустан на новата сопруга на нејзиниот син.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи: