Таа го потпишала договорот за станот заедно со својот дечко, а потоа дознала нешто што ја скршило

Снепчет денес ме потсети дека бев на свадба со моето момче пред три години – се сеќава една жена по име Кејти, која во видеото на својот ТикТок профил рече дека преживеала неверство. Измамената жена откри како живеела со своето момче повеќе од 10 месеци пред да ја дознае вистината за него. Таа тврди дека нејзиниот маж се гледал со друга жена.

Снепчет денес ме потсети дека бев на свадба со моето момче пред три години – се присетува една жена по име Кејти. Само што потпишавме нов договор за да се вселиме заедно во поголем, подобар, многу поскап стан и јас бев лудо вљубена во него. Не знаев дека ден пред таа свадба, на денешен ден пред три години, додека работел во кафеана, и пришол на една жена и и го дал својот телефонски број – продолжува Кејти.

Таа понатаму открила дека првата порака која жената му ја испратила на нејзиното тогашно момче било прашањето дали тој е сингл. Тој очигледно одговорил дека го прави тоа за да биди сингл. А таа жена на крајот беше жената со која имаше афера во текот на 10 месеци од нашата врска. Оттогаш помина година и пол, па тоа што понекогаш се сеќавам на тоа воопшто не ме допира. Ме потсетува дека го направив вистинскиот избор кога решив да излезам од таа ситуација – сподели Кејти.

Кејти, која често зборува на Интернет за нејзиното искуство со врска со наводен нарцис, наиде на симпатии со нејзините придружници. „Да, ја донесовте вистинската одлука“, „Дали сите изневеруваат?“ Сериозно. Ја губам сета надеж“, напишаа корисниците.

Други, исто така, се прашуваа како и требаше толку време за да ја открие аферата. Одговарајќи на еден коментар, Кејти тврдела дека била со неименуван маж повеќе од една година откако започнала аферата, бидејќи долго време не дознала за тоа. За жал, Кејти е далеку од првата личност што ја споделила својата несреќна историја на врска на Интернет.

@_hellokato_ #cheater #affair #ex #narcissist #narctok ♬ original sound – Katie