Тој решил да ја запроси но не забележале што се случува ЗАД нив: Оваа сцена ќе ја паметат цел живот (ВИДЕО)

Инфлуенсерката и нејзиниот вереник сакале да овековечат романтичен момент, но нивното куче Оскар имало свои планови.

Постојат неколку ситуации во животот кои не се забораваат. Меѓу нив се раѓањето на детето, дипломирањето, свршувачката… Сепак, еден пар ќе ја памети свршувачката по она што го направи нивниот лабрадор Оскар додека ја славеа љубовта.

На Денот на вљубените тиј реши да ја запроси. Ја однел во австралиско езеро и ја вклучил камерата за да сними важен момент. Откако таа кажала „да“, Дилан почнал да и го става вереничкиот прстен на раката на Бри, но потоа во кадарот влегол Оскар.

Токму во тој момент кучето си го чешало задникот, па почнало да се влече по тревата кон езерото. Парот не бил свесен што се случува зад нивниот грб. Кога слегле поблиску до езерото, Оскар се бањал, а видеото поради него станало вирално.

@breelenehan I can’t believe this happened just as he was putting the ring on my finger for the 1st time 💀 #fail #proposalgonewrong #valentinesday #beachday #lol ♬ Cornfield Chase – Piano – Dorian Marko