ВИДЕО: Гинисов рекорд додека возеше ја фати стрелата во лет!

Компанијата Шкода од Чешка му помогна на тренерот за боречки вештини Маркус Хас да го собори Гинисовиот рекорд. Хаас успеа да фати стрела во...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ