Стави вода преку сијалица, а она што го доби ќе ве натера веднаш да...

Стави вода преку сијалица, а она што го доби ќе ве натера веднаш да го направите истото! Мислите дека обична сијалица може да се користи...

Сакале дома да урнат дел од ѕид, па зад него ги дочекало изнанадување (ВИДЕО)

Имено, зад ѕидот се наоѓала голема туш кабина за која не знаеле кога ја купиле куќата. Видеото во кое го снимиле своето откритие е објавено...

(ВИДЕО)Хранел риби на пристаништето – погледнете што се случило подоцна

Ја хранел рибата на пристаништето, а потоа бил шокиран од она што се појавило пред него. Кога дојде до пристаништето со своето дете да ги...

Само 1% од луѓето можат да ја најдат буквата „С“: Пробајте да мрднете со...

На социјалните мрежи повторно кружи тест за забележување, на кој меѓу многуте букви О, треба да пронајдете едно С кое е сокриено. Во задачата на...

ОВАА МАЈКА РАБОТЕЛА ВО НОЌНА СМЕНА ВО СУПЕРМАРКЕТ, А ТОГАШ ДОЖИВЕАЛА НАЈГОЛЕМО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ВО...

Мајките се тие кои се грижат за децата и кои ги работат најтешките професии. Оваа мајка не е исклучок. Поради финансиската ситуација е принудена...

(ФОТО) ПОСЛЕДЕН ПОКЛОН: Таткото ја дознал страшната дијагноза, направил нешто по што синот ќе...

Лекарот, кој почина од редок вид на тумор на мозокот на само 30 години, напиша две книги за деца, кои му ги посвети на...

Снимале напуштен авион среде шума – кога виделе што има внатре?

Брус Кембел со години го преуредуваше авионот за да стане дом. Тој конечно успеа, и подолу можете да ѕирнете во шумичката во Орегон (САД),...

(ВИДЕО) Пресекле ајкула: Нивната реакција ќе ви го згрее срцето

Во ајкулата пронашле младенче, на кое со правовремената реакција веројатно му го спасиле животот. Едно семејство пронашло мртва ајкула на плажа, но нешто им...

Ги продадов и душата и телото за само 5000 евра – тажна исповед на...

Не продавајте се за нешто што некому е месечна плата Признанието на една жена од регионот што остави сѐ што има во нејзината земја и...

Зошто арапските жени се толку убави – еве ја и нивната тајна!?

Иако жителките на арапските земји ги кријат лицата и телата од љубопитни очи, за нивната прекрана убавина се раскажуваат легенди. Овие резервирани и таинствени...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ