Видео: Сакал да ја запроси девојката, па сега му се смее цел регион

Запросувањето секогаш треба да биде еден романтичен чин, кој идните младенци засекогаш ќе го паметат. Матија одлучил својата поубава половина да ја запроси во...

Сосетката има три деца, таа е вистинска бомба и има време за се: Ја...

Нејзините плави локни секогаш се на место, без разлика дали надвор има сонце, доджд или снег. Линија беспрекорна, сјајни и долги нокти. Мајка е...

ВИДЕО: Спасување во последен момент кога падобранот не може да се отвори

Падобранството е возбудлива, но и многу ризична адреналинска спортска активност, за што сведочат снимките од Иран што кружат на социјалните мрежи деновиве. Инструктор по...

Рајот на земјата е во Мексико: Уживајте за миг во занесна глетка на овој...

Високите летни температури се вистински мотиватор за бегство од урбаното секојдневие. Вистински рај, природен спа центар и мелем за душа, несекојдневно место со базени...

Делфин се породил во аквариум во Чикаго (хит видео)

За првпат посетителите на градскиот аквариум во Чикаго имаа прилика да видат како изгледа пораѓај на делфин во живо. После пораѓајот делфинот не го...

За 1 час видео со 100 000 прегледи: Змија влечка и се бори со...

Природата понекогаш нема милост за никого. Ланецот на исхрана се намалува, така што посилниот го елиминира послабиот. Видеото во продолжение е доказ за тоа. За...

(ВИДЕО) Дечко влезе во машина за перење алишта, а другар му го заклучи и...

Дечково влезе во машина за перење алишта, а другар му го заклучи и ја вклучи, следеше вистинска забава… Дечково дефинитивно има јак стомак, чим можеше...

Го излажирал сопственото киднапирање, за да не оди на работа: Еве како го откриле...

Го излажирал сопственото киднапирање, за да не оди на работа (ВИДЕО) Американец од Аризона се најде во неволја откако го лажирал сопственото киднапирање за да...

Звучи како да е Балканец, но не е: Бил 35 години на лажно боледување...

Звучи како да е дело на Балканец, но всушност станува збор за рудар од Италија по име Карло Кани. Тој уште во 1980-тата година,...

Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано Полицаецот Мартин Фолчик запрел студент за брзо возење. Но, наместо да...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ