Бебето и се доближи на мачката и ја повлече за нозе, а нејзината реакција...

Бебето и пријде на мачката и ја повлече за нозе, а нејзината реакција ќе ја гледате со чудење. Очигледно оваа мачка воопшто не е...

“НЕДЕЛНО ТРОШАМ 5.000 ЕВРА НА ОБЛЕКА, ЗОШТО ДА РАБОТАМ?“: Македонката Маргарита од Австралија живее...

Maргарита Томовска, позната во австралиската јавност како Мерцедес Maма, откако учествуваше во полициска потера со нејзиното бебе на задното седиште, ги збуни своите фанови...

ДОЗНАЈТЕ ЛЕСНО КОЈ ВИ ЅВОНИ СО НЕПОЗНАТ БРОЈ!

Фејсбук веројатно знае многу за вас, како и за мистериозните лица кои ви ѕвонат. Затоа компанијата претстави нова апликација која би требало да го...

Пуштија 10 коњи на снегот, а сцените кои следеа никогаш нема да се заборават

Сопствениците ги пуштиле сите 10 прекрасни коњи слободно да трчаат по снегот, а тие никогаш не уживале толку многу. Иако снегот бил толку длабок што...

Ја снимила трогателната реакција на нејзиниот син кој видел жена со иста „мана“

Мајката на Колин Тид од САД снимила трогателна реакција од нејзиниот едногодишен син кој видел жена со истата „мана“. Имено, малиот Џозеф нема една рака,...

Што јадат жителите на најсеверниот град на светот за да им помогне да ја...

  Ако воопшто сте слушнале за Свалбард, тоа е веројатно поради банката со семиња, се работи за диетата Свалбард, која ја истражуваа новинарите на Vice,...

Кога сопругот ме измами посакав да умрам, а потоа баба ми го даде најдобриот...

Се и кажав на мојата баба, а таа ме однесе во кујната. Наполни три сада со вода, која брзо се стопли, а потоа во...

На 99 години побарал развод: Биле во брак 7 децении, а потоа го дознал...

Претседателот и основач на Италијанската академија за брачни адвокати, Гиан Еторе Гасани, навел неколку причини и разни случаи на развод.Тој посочи дека луѓето обично...

Се омажила за богаташ и сите мислеле дека го искористува – Еве што направила...

Маркел Амфукс целиот живот го ивеел едноставно , не трошел многу пари на храна, а во домот немал ни вода,па сето тоа му овозможилода...

Реакцијата на таткото кога дознал дека неговата сопруга родила тројки, а тој чека едно...

Има неочекувано радосни моменти во нашите животи. Сите би ги сакале повеќе. Меѓутоа, понекогаш до овие среќни моменти не водат шокантни вести на кои...

Follow us

0фановикако
0следбенициследете
0претплатницисе претплатите

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ